قوانین کاربری

- تمامی مشتریان و کاربران ( جدید و قدیم ) موظف به رعایت و اجرای قوانین و مقررات وضع شده توسط پی سی وب می‌باشند.
 
- این قوانین ممکن است در هر لحظه تغییر کند و کاربر موظف است پایبند به قوانین به‌ روز شده باشد.
 
- تمامی مشتریان می‌بایست قبل از ثبت سفارش خود ، این صفحه را مطالعه کنند.‌‌‌
 
- ثبت سفارش مشتری به منزله مطالعه تمامی قوانین و مقررات و تایید آنها می‌باشد .
 
- خریدار موظف است که کلیه قوانین پی سی وب و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت ، پی سی وب حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات و هزینه وارده بر پی سی وب می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.
 
- مجموعه اینترنتی پی سی وب تنها نسبت به عملکرد خود در چارچوب قوانین و مقررات سرویس دهی مجموعه به مراجع قانونی پاسخ گو خواهد بود و عملکرد یا سرویس دهی دیگر سرویس دهندگان به هیچ عنوان به مجموعه پی سی وب مرتبط نخواهد بود.
 
- حق لغو سفارش توسط پی سی وب محفوظ می باشد و پی سی وب می تواند به هر دلیلی در هر زمان با پرداخت مبلغ (عیناً) سفارش مشتری را کنسل نمایید.
 
- در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ فاکتور به پی سی وب  اعلام نموده و پی سی وب موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیت پی سی وب صرفا محدود به اصلاح سرویس پس از تاریخ اعلام خریدار و فقط تا پایان زمان سرویس در فاکتور می باشد و زمان سرویس دهی افزایشی نخواهد یافت.

- متقاضی همچنین متعهد می گردد كه كلیه قوانین حقوق تالیف بین المللی و داخلی را در سایت خود رعایت نموده و از ایجاد مزاحمت برای سایر كاربران اینترنت، اقدام به دستكاری و نفوذ به سایت های دیگران، هرگونه استفاده غیر قانونی از ایمیل خود و سایر موارد مشابه پرهیز نماید.

- پی سی وب مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها (application ها) ویا برنامه های مورد استفاده خریدار مانند و نه محدود به پورتال‌ها، سیستم های وبلاگ و مدیریت محتوا و امثال آنها، ندارد.

- مشتری می پذیرد كه مسئولیت كامل هرگونه اطلاعات، فایل، تصویر و نیز سایر مواردی كه درون سایت خود قرار می دهد، با خود او می باشد و هیچگونه مسئولیتی در این زمینه متوجه پی سی وب نمی باشد.

-  پی سی وب حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می‌دهد پی سی وب موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت پی سی وب، پورتال کاربران یا پورتال پشتیبانی و یا ارسال خبر نامه به آدرس Email خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید.

- با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت پی سی وب یا پورتال مشتریان خریدار قوانین پی سی وب را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

- مسئولیت نگهداری از اطلاعات اختصاص داده شده به کاربر برای سفارش مورد نظر به عهده کاربر میباشد و در صورت پخش اطلاعات مورد نظر توسط کاربر به دیگر اشخاص، پی سی وب هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات حاکی از آن ندارد.

- کاربر متعهد میشود تا اطلاعات اختصاص داده شده به خود را بدون هماهنگی با پی سی وب، به فرد دیگری منتقل نکند.

- پی سی وب برای تماس با مشتریان نیازمند است تا تمامی اطلاعات کاربر را اعم از نام و نام خانوادگی ، تلفن ، ایمل را به طور کامل و دقیق در اختیار داشته باشد و کاربر موظف است تا این اطلاعات را به طور کامل و دقیق وارد نماید و در غیر این صورت سفارش کاربر تایید نخواهد شد .

- در صورتی که مشتری اقدام به فحاشی و ناسزا گفتن به هر شکل و نحوی بنماید قرداد او به طور یک طرفه فسخ و مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد.

- پی سی وب می تواند هر زمان قیمت سرویس های خود را افزایش و کاهش داده و از دوره بعد برای مشتری همان میزان فاکتور خواهد شد.

- نکته : کاربر نباید از از سرویس میزبانی وب (وب هاستینگ ) به عنوان هاست دانلود و اپلود استفاده نمایید .وبرای نصب چت روم واپلود سنتر باید هاست مخصوص تهیه کند

- حفاظت از فایل ها ، مطالب موجود در سایت ، نام کاربری و کلمه عبور و  در صورتی که مشکلاتی از سوی این موارد پیش اید ، هیچگونه مسئولیتی  متوجه گروه طراحی پی سی وب نمی باشد .

- تماس تلفنی فقط برای مشاوره‌ی قبل از سفارش می‌ باشد . و به هیچ وجه نباید مسائل مربوط به پشتیبانی در تماس تلفنی مطرح شود.
 
- ارائه خدمات پشتیبانی صرفا از طریق بخش کاربری پی سی وب به نشانی : client.p30web.org انجام میشود . و پی سی وب هیچ گونه تعهدی نسبت به پاسخ گویی و پشتیبانی از طریق سایر راه های ارتباطی (شماره تماس های پی سی وب ، شماره موبایل ها ، پیامک ، شبکه های اجتماعی و... ) ندارد .
 
- لازم به ذکر است به طور اتوماتیک سیستم پشتیبان گیری در باز های زمانی مختلف (روزانه، ماهانه ،هفتگی )برای کلیه سرویس های وب هاستینگ فعال می باشد

تبصره : از اکانتهایی که حجم اطلاعات آنها بیش از یک گیگابایت باشد، بک آپ تهیه نمیشود.

- اسناد، دفاتر، گزارشات و همچنین عملیات الكترونیکی ضبط شده در سیستم های كامپیوتری پی سی وب در مقابل ادعای کاربران، سند و دلیل معتبری میباشد .

تبصره : گروه طراحی پی سی وب مجاز به حذف فایل های ویروسی کاربران می باشد.بدیهی است پس از حذف فایل الوده هیچ گونه اعتراضی پذیرفته  نخواهد شد.
 
- سرویس های پی سی وب به همان شکلی هستند ،که ارائه می شوند و همیشه سعی ما در بالا بردن کیفیت سرویس ها است اما هیچ گونه ضمانت و گارانتی در مورد قطعی ، بی عیب بودن ، امنیت و … ارائه  داده نمی شود و پی سی وب هیچ گونه خسارتی برای عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی نخواهد بود.
 
پی سی وب می تواند در هر زمان که بخواهد قوانین فوق را تغییر داده یا تکمیل نماید و هیچ گونه تعهدی در خصوص اطلاع رسانی تغییر قوانین به مشتریان ندارد و در نهایت نسخه قابل استناد ، نسخه ای خواهد بود که بر روی وب سایت رسمی پی سی وب قرار خواهد گرفت و برای همه مشتریان لازم الاجرا می باشد.
  • 488 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

مقالات مربوطه

راهنمای استفاده از سیستم پشتیبانی

پی سی وب ، برای تسریع در امر پاسخگویی ، از سیستم تیکتینگ برای رفع امور پشتیبانی استفاده می...

متن کامل قانون جرایم رایانه ای

بخش يكم ـ جرائم و  مجازات‌ها فصل يكم ـ‌ جرائم عليه محرمانگي داده‌ها...

مصاديق در مجرمانه قانون جرايم رايانه اي

* دبير كارگروه تعيين مصاديق محتواي مجرمانه در ادامه فهرست مصاديقمحتواي مجرمانه را  به شرح...

قوانین ثبت دامنه

قوانین دامین های com, net, org, biz وinfo حداقل طول دامنه 3 حرف و حداکثر 63 حرف می باشد. تنها...

رویه‌ بازگرداندن وجه

قوانین بازگشت وجه: پی سی وب برای اطمینان بیشتر مشتریان خود تمامی سرویس های خود را گارانتی می...