رفع مشکلات بخش کاربری سایت پی سی وب

رفع مشکلات بخش کاربری سایت پی سی وب : باسلام و درود خدمت شما کاربران و بازدید کننده گان گرامی پی سی وب : همان طور که احتمالا در طول این چند روز شاهد بودید به دلیل تغییرات چند روزی امکان دسترسی به ... ادامه مطلب »

14th Apr 2017
عدم دسترسی به وب سایت

عدم دسترسی به وب سایت طی ۴۸ ساعت آینده : به اطلاع کاربران گرامی پی سی وب می رسانیم باتوجه به مشکلاتی که چند روز اخیر برای وب سایت پی سی وب به وجود آمده بود ، برای افزایش دسترسی کاربران و بهبود ... ادامه مطلب »

11th May 2016
عدم دسترسی به وب سایت تا چهل و هشت ساعت آینده

عدم دسترسی به وب سایت تا چهل و هشت ساعت آینده عدم دسترسی به وب سایت تا چهل و هشت ساعت آینده : باسلام / به اطلاع کارابرن گرامی پی سی وب می رسانیم از امروز پنجشنبه ۱۹/ ۹/ ۹۳ تا ۴۸ ساعت آینده به دلیل ... ادامه مطلب »

10th Dec 2015
معرفی سایت شما در پی سی وب به صورت رایگان

باتوجه به سیاست های حمایتی پی سی وب در راستای کمک به پیشرفت وب مستران ایرانی از این پس کاربران عزیز می توانند وب سایت های خود را در پی سی وب به صورت کاملا رایگان معرفی کنند!توضیحات بیشتر را ... ادامه مطلب »

15th Aug 2015
نخستین دورهمی ویبولتین در ایران به میزبانی پی سی وب

باسلام اولین دورهمی ویبولتین در ایران به میزبانی گروه پی سی وب : دورهمی ویبولتین چیست ؟ گروه پی سی وب در نظر دارد در راستای نزدیک تر شدن وب مستران و کمک به فراهم سازی بستر های لازم برای پیشرفت ... ادامه مطلب »

23rd Jul 2015
تغییرات در پی سی وب به مناسبت ششمین سالگرد فعالیت پی سی وب

باسلام و احترامابتدا جاداره بابت همکاری و شرکت کابران گرامی در نظرسنجی ششمین سالگرد فعالیت پی سی وب تشکر کنیم به همین مناسبت تصمیم داریم تا 24 ساعت آینده از نسخه سوم پی سی وب با ظاهر و امکانات ... ادامه مطلب »

7th Jul 2015
نظرسنجی ششمین سالگرد فعالیت پی سی وب

نظرسنجی ششمین سالگرد فعالیت پی سی وب باسلام خدمت کاربران و بازدید کننده گان گرامی بیش از یک ماه است که پنجمین سال فعالیت خود را به اتمام رسانده ایم و قدم در ششمین سال فعالیت خود گذاشته ایم ، در ... ادامه مطلب »

28th Jun 2015
حلول ماه مبارک رمضان بر شما مبارک باد

مژده ای منتظران، ماه خدا آمده است ماه شبهای مناجات و دعا آمده است ماه دلدادگی بنده به معبود رسید بر سرسفره شاهانه گدا آمده استحلول ماه مبارک رمضان، ماه رحمت و برکت و غفران مبارک باد. التماس ... ادامه مطلب »

18th Jun 2015
همکاری پی سی وب و کارپوش

باسلام و درود خدمت بازدید کننده گان گرامی پی سی وب باتوجه به گفتگو هایی که اخیرا ما بین پی سی وب و کارپوش انجام شده است از این پس به جهت افزایش کیفیت خدمات پی سی وب و کارپوش کلیه خدمات کارپوش و پی ... ادامه مطلب »

6th Jun 2015
افتتاح نخستین مرکز پشتیبانی وب سایت کارپوش

باسلام و احترام کارپوش نخستین مرکز پشتیبانی وب سایت در تاریخ 5 خرداد 1394 با هدف ارائه خدمات نوین پشتیبانی وب سایت افتتاح گردیده استجزئیات بیشتر را میتوانید از طریق لینک زیر مشاهده ... ادامه مطلب »

26th May 2015